Vážení zákazníci. ve dnech 28. - 29. 9. 2023 je naše prodejna v Rajhradicích u Brna uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Doprava a platba

Zakoupené zboží vám doručíme kurýrní službou WE|DO, která vám objednávku doručí na zvolenou adresu. Objednávku můžete uhradit bankovním převodem nebo dobírkou při převzetí zásilky od přepravce.

Možnosti dopravy

WEDO

WE|DO

Kurýrní služba WE|DO vám doveze balík s objednávkou na zvolenou adresu, ať už do práce nebo domů. V den expedice od nás obdržíte e-mail s číslem balíku a bude také informování SMS. V případě vaší nepřítomnosti na zvolené adrese si můžete nechat zásilku přesměrovat na nejbližší výdejní místo WE|DO, kde si poté zásilku vyzvednete.

99 Kč

Upozornění k přepravě službou WE|DO

V případech, kdy si zvolíte dopravu přepravní společností, suchý led odesíláme jeden den před požadovaným datem doručení. Pří výběru tohoto způsobu doručení je třeba vzít v potaz možnost zpoždění dodání na straně přepravce. Ve většině případů je led doručován následující pracovní den od odeslání, avšak u malého procenta zásilek může dojít ke zpoždění během přepravy. Za takové zpoždění neneseme odpovědnost.

Pokud tedy máte na datu doručení suchého ledu navázány další aktivity s pevně stanoveným časem, např. svatba, oslava, divadelní představení, letecká nebo jiná přeprava vyžadující chlazení suchým ledem, doporučujeme zvolit si datum doručování zásilky raději o jeden den dříve, a to právě z výše uvedeného důvodu možného zdržení na straně přepravce. Pokud byste objednávali o den dříve, doporučujeme navýšit požadované množství suchého ledu o 25 % z důvodu úbytku váhy během cestování/čekání na využití.

Kurýrní přeprava po Brně

Kurýrní přeprava po Brně

Zákazníkům z Brna můžeme dopravit zakoupené termoboxy zejména se suchým ledem až přímo na zvolenou adresu. Suchý led dovezeme zpravidla v odpoledních hodinách na nejbližší parkoviště u vaší provozovny.

300 Kč
Naše prodejna SIAD

Osobní odběr - Rajhradice u Brna

Jste z Brna a okolí? Zakoupené produkty si můžete zdarma vyzvednout v naší prodejně a nebo po předchozí telefonické domluvě můžeme předem zaplacené objednávky nechat k vyzvednutí na vrátnici s NON STOP provozem.

Adresa prodejny

areál SIAD Czech spol. s r.o.
U Sýpky 417
664 61 Rajhradice
Zobrazit na mapě

Otevírací doba

Po-Pá: 8:30 - 14:30
Polední přestávka 12:00 - 13:00 hod.
Osobní odběry možné do 14:00
So-Ne: zavřeno

Možnosti platby

Bankovní převod

Bankovní převod

Po odeslání objednávky obdržíte platební instrukce pro platbu klasickým bankovním převodem na naše číslo účtu 2702115717/2010. Zásilku odešleme pro přijetí platby. Jako variabilní symbol uveďte číslo objednávky.

0 Kč
GoPay

Online platba GoPay

Rychlá platba v reálném čase skrze elektronickou GoPay peněženku. Nejrychlejší, nejjednodušší a nejbezpečnější způsob platby.

0 Kč
Google Pay

Online platba Google Pay

Platba pomocí peněženky Google Pay je velmi rychlá a bezpečná. Stačí mít jen přidanou platební kartu ve svém účtu a objednávku uhradíte v reálném čase.

0 Kč
Dobírka

Dobírka

Objednávku uhradíte v hotovosti nebo kartou při převzetí zásilky od přepravce.

30 Kč