Vážení zákazníci, dovolte nám, abychom Vás informovali o mimořádném opatření, ke kterému jsme v souvislosti se současnou situací se šířením nákazy koronavirem přistoupily. Preventivní opatření, kterými se začneme řídit od pondělí 16.3.2020, mají za cíl snížit riziko přenosu nákazy při naší každodenní činnosti, a tím chránit zdraví jak našich zaměstnanců, tak zdraví Vaše. Od tohoto data jsme nuceni do odvolání zastavit osobní odběry/podeje na naší prodejně. Zásilky Vám rádi odešleme prostřednictvím kurýrních společností. Děkujeme za pochopení.

Vše o nákupu

Vážení zákazníci,

dovolte nám, abychom Vás informovali o mimořádném opatření, ke kterému jsme v souvislosti se současnou situací se šířením nákazy koronavirem přistoupily.
Preventivní opatření, kterými se začneme řídit od pondělí 16.3.2020, mají za cíl snížit riziko přenosu nákazy při naší každodenní činnosti, a tím chránit zdraví jak našich zaměstnanců,
tak zdraví Vaše.

Od tohoto data jsme nuceni do odvolání zastavit osobní odběry/podeje na naší prodejně. Zásilky Vám rádi odešleme prostřednictvím kurýrních společností.

Děkujeme za pochopení

Team Suchy-led.cz

  

Způsoby dopravy

Osobní odběr na vzorkové prodejně v Rajhradicích u Brna (zdarma)

Suchý led si můžete bezplatně vyzvednout na naší prodejně v Rajhradicích u Brna. Během objednávkového procesu zvolte možnost Osobní odběr. Jakmile bude vámi objednané zboží připraveno k vyzvednutí, zašleme vám tuto informaci e-mailem.

Adresa pro vyzvednutí suchého ledu při osobním odběru je:

SIAD Czech spol. s r. o., U Sýpky 417, 664 61 Rajhradice

Pro zvětšení mapy prosím klikněte zde.

prodejna-rajhradice-suchy-led

 

Zásilková společnost GEIS

Vaše zásilka bude doručena balíkovým přepravcem obvykle do 24 hodin po celé ČR, v den doručování budete informováni SMS zprávou. V den expedice od nás obdržíte e-mail s číslem balíku.

Doprava                109,- Kč vč. DPH 

Doprava + dobírka  109,- Kč + 30,- Kč (139,- Kč vč. DPH)

Doprava zásilkovou společností GEIS je při objednávce nad 3 000 Kč zdarma.

Způsoby platby  

Na zaplacení Vámi objednaného suchého ledu máte na výběr několik možností:

Hotově

  • při převzetí suchého ledu na naší vzorkové prodejne v Rajhradicích u Brna
  • při převzetí zboží od pracovníka přepravní služby (dodání na dobírku)

Platba předem převodem na náš bankovní účet na základě zálohové (proforma) faktury

Banka: UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s.

Číslo účtu: 804108009/2700

IBAN: CZ1427000000000804108009

SWIFT: BACX CZ PP

Neuhrazení zálohové faktury v době splatnosti je považováno za nedodržení podmínek kupní smlouvy a prodávající je oprávněn kupní smlouvu zrušit od počátku.