Vážení zákazníci, dovolte nám, abychom Vás informovali o mimořádném opatření, ke kterému jsme v souvislosti se současnou situací se šířením nákazy koronavirem přistoupily. Preventivní opatření, kterými se začneme řídit od pondělí 16.3.2020, mají za cíl snížit riziko přenosu nákazy při naší každodenní činnosti, a tím chránit zdraví jak našich zaměstnanců, tak zdraví Vaše. Od tohoto data jsme nuceni do odvolání zastavit osobní odběry/podeje na naší prodejně. Zásilky Vám rádi odešleme prostřednictvím kurýrních společností. Děkujeme za pochopení.

Kouřící kotlík

Pokud hledáte originální výzdobu na pálení čarodějnic nebo připravujete čarodějnickou párty, vyzkoušejte tentokrát něco, čím opravdu ohromíte. Při kouřícím kotly, z něhož vychází tajuplná pára se zastaví každý váš host. Chcete znát tajemství jeho výroby?

carodejny_kotlik


Potřebujete:


Kotlík – klasický outdoorový, případně trojnožku nebo hrnec
Vodu - ideálně teplou
Suchý led

Základem je voda, ideálně horká a suchý led. Jejich spojením vzniká plazivá mlha, která navodí strašidelnou atmosféru. Plyn, který vznikne sublimací suchého ledu ve spodní části nádoby, vytvoří efekt bublající a kouřící masy. Stačí jen přidávat další kousky suchého ledu a udržovat vodu horkou. Nezapomeňte si přečíst návod, jak manipulovat se suchým ledem.

Suchý led pro Váš kouřící kotlík společně s termoboxem můžete objednat zde.