Vážení zákazníci, dovolte nám, abychom Vás informovali o mimořádném opatření, ke kterému jsme v souvislosti se současnou situací se šířením nákazy koronavirem přistoupily. Preventivní opatření, kterými se začneme řídit od pondělí 16.3.2020, mají za cíl snížit riziko přenosu nákazy při naší každodenní činnosti, a tím chránit zdraví jak našich zaměstnanců, tak zdraví Vaše. Od tohoto data jsme nuceni do odvolání zastavit osobní odběry/podeje na naší prodejně. Zásilky Vám rádi odešleme prostřednictvím kurýrních společností. Děkujeme za pochopení.

Vznášející se bubliny

K Halloweenu patří nejen strašidla a efekty, které nahánějí husí kůži. Svátek všech svatých nese v sobě i nádech něčeho tajemného. Pokud již máte dům plný strašidelných dýní a máte chuť ohromit své hosty, vyzkoušejte nadpřirozeně se vznášející bubliny.

vznasejici-se-bubliny

Potřebujete:
malé akvárium
suchý led
horká voda
bublifuk

Pokud nemáte po ruce akvárium, postačí skleněná nádoba podobného tvaru. Do nádoby si nalijte horkou vodu do výšky cca 2-3 cm. Následně do ní opatrně vhoďte hrst pelet suchého ledu. Nezapomeňte použít rukavice a řídit se našimi radami při manipulaci se suchým ledem. V akváriu se v momentě na dně vytvoří mlha. Pokud bude reakce bouřlivější, počkejte, dokud se mlha usadí ve spodní části. Následně pomocí bublifuku jemně vpust’te do akvária bubliny. Pokud si myslíte, že padnou na samé dno a tam prasknou, čeká vás překvapení. Bubliny se budou vznášet v prostoru akvária jakoby pomocí nadpřirozených sil. A ty jednoznačně patří k povinné halloweenské zábavě.