Vážení zákazníci, dovolte nám, abychom Vás informovali o mimořádném opatření, ke kterému jsme v souvislosti se současnou situací se šířením nákazy koronavirem přistoupily. Preventivní opatření, kterými se začneme řídit od pondělí 16.3.2020, mají za cíl snížit riziko přenosu nákazy při naší každodenní činnosti, a tím chránit zdraví jak našich zaměstnanců, tak zdraví Vaše. Od tohoto data jsme nuceni do odvolání zastavit osobní odběry/podeje na naší prodejně. Zásilky Vám rádi odešleme prostřednictvím kurýrních společností. Děkujeme za pochopení.

Záhadný kotlík s parou

Pokud hledáte originální výzdobu na Halloween nebo připravujete halloweenskou párty, vyzkoušejte tentokrát něco, čím opravdu ohromíte. Při záhadném kotlíku, z něhož vychází tajuplná pára a barevné bubliny se zastaví každý váš host. Chcete znát tajemství jeho výroby?

Potřebujete:

Vysokou plastovou nádobu
Horkou vodu
Suchý led
Potravinářské barvivo
Prostředek na mytí nádobí

Jak jste již vyzkoušeli některé z našich návodů na Halloweenské efekty, princip je stejný i v tomto případě. Základem je horká voda a pár pelet suchého ledu. Pokud dojde k jejich spojení, vzniká plazivá mlha, která navodí strašidelnou atmosféru. Tentokrát do nádoby přidáme ještě přípravek na mytí nádobí a potravinářské barvivo. Plyn, který vznikne sublimací suchého ledu ve spodní části nádoby, vytvoří efekt bublající a kouřící masy. Stačí jen přidávat další kousky suchého ledu a udržovat vodu horkou. Nezapomeňte si přečíst návod, jak manipulovat se suchým ledem.