Naše výdejní místo nově najdete v ulici Pražská 647/158, Brno - Bosonohy

EPP Termobox GN 1/1 40L/32kg

Kód: GN_1/1 215
595 Kč / ks 491,74 Kč bez DPH
Skladem
Doplnit termobox o: ?

EPP (polypropylenový) termobox. Ideální pro přepravu suchého ledu, rozvoz potravin nebo jiných chlazených i teplých produktů.

Termobox je lehký, vyrobený z EPP (expandovaná polypropylenová pěna). Tento ekologický materiál má působivě vysoké výkonnostní parametry. Protože jsou tyto nádoby chemicky inertní, jsou odolné vůči olejům, tukům a většině chemických látek.Výrazně odolné proti nárazu, aniž by došlo k poškození díky optimální úrovni absorpce mechanické energie. Vlivem mimořádné strukturální pevnosti tohoto materiálu snesou nádoby velké zatížení bez deformace. Lze je mýt v myčkách. Vhodné pro potravinářské výrobky. 100% recyklovatelný. Termobox má atest pro styk s potravinami. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

EPP termobox 40L

Tento EPP (expandovaná polypropylenová pěna) termobox je vhodný pro přepravu potravin, chlazených a teplých produktů, kdy je schopný uchovat potraviny v požadované teplotě. Jeho teoretická nosnost je 40 kilogramu a objem 22 litru. 

Polypropylen má oproti klasickému polystyrenu větší hustotu, tím pádem je tento box podstatně pevnější, má podstatně delší životnost, při klasickém používání. V neposlední řadě chlazené nebo teplé potraviny v něm déle udrží požadovanou teplotu.

Další parametry:

Vnější rozměr: 600x400x283 mm
Vnitřní rozměr: 548x348x233 mm
Síla stěn: 26 mm

Cena je za termobox bez příslušenství.

 

 

uchovani-tepla-chladu-termobox

EPP-Termobox-GN-1-2-22-L
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Termoboxy
Kategorie produktu: Termobox
Objem: 46,8L
Značka: Siad

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: